Skup pustych tonerów i tuszy

Rozwiązania proEkologiczne, jakże popularne w obecnych czasach sprawiły, że w naszej wyobraźni wykiełkował, a następnie został przez nas stworzony nowoczesny projekt recyklingu pustych tonerów oraz tuszy. Globalny trend EcoPlanety nieustannie zmusza nas do podejmowania odpowiedzialnych decyzji związanych z wykorzystywaniem surowców naturalnych oraz tworzyw sztucznych.

Dajemy Ci możliwość zaznaczenia swojego działania związanego z postawą życia ECO - pamiętaj, małe działania jednostek są równie ważne co ogromne projekty Państw.

wkładów do drukarek
barwiącą

Z nami możesz być EKO jednocześnie zarabiając - w pierwszej kolejności sprzedając nam Twoje puste tonery i tusze.

Drugim sposobem na zarabianie z nami jest prosty, znany od lat sposób polegający na polecaniu naszego skupu zużytych tonerów i tuszy wśród swoich znajomych i zaprzyjaźnionych firm. Nie od dziś wiadomo, że dochód pasywny jest najprzyjemniejszym sposobem zarabiania, a z nami jest to bardzo proste. Wystarczy, że z Twojego polecenia odkupimy zużyte tusze lub tonery, a Ty dostaniesz od nas 10% wartości od tego skupu.

Analiza rynku

Potrzebujemy od Ciebie kilku informacji, które będą nam niezbędne przy realizacji wyceny Twoich pustych tuszy i tonerów.

Musimy poznać ich:

- markę

- model

Informacje te bez trudu znajdziesz na produktach.

Aby rozpocząć wycenę użyj formularza kontaktowego, a my poprowadzimy dalszą część Twojej sprzedaży.

Pamiętaj, że skupujemy wyłącznie oryginalne tusze i tonery.

Uzyskaj ofertę cenową

Dziękujemy za przesłanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Nexsell podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.